Menu
Turistika
Turistika Dačice
nahoru
Co potřebujete vyhledat?
rozšířené vyhledávání

Nová autobusová linka Znojmo-Dačice-Lipno

plakát

Znojemská dopravní společnost PSOTA zavádí novou linku na Lipno přes Dačice. Pravidelná linka vyjíždí již 2.6.2023 v pátek a bude jezdit pátky, soboty, neděle.

Jízdní řád (103.51 kB)

Hlavní zastávky jsou:

Ze Znojma a zpět z Lipna: Pá, So, Ne  Ze Znojma Z Lipna
Znojmo, aut. nádr. ↓ 7:00 ↑ 19:06
Mor. Budějovice, Urbánkova ↓ 7:35 ↑ 18:30
Jemnice, Podolí ↓ 7:59 ↑ 18:06
Dačice, sídliště ↓ 8:15 ↑ 17:50
Jindřichův Hradec, nemocnice ↓ 8:56 ↑ 17:09
Třeboň, lázně Aurora ↓ 9:30 ↑ 16:35
České Budějovice, Metropol ↓ 10:05 ↑ 16:00
Český Krumlov, Špičák ↓ 10:33 ↑ 15:28
Lipno n.Vlt., lanovka, pouze v letní sezóně Od 2.6.-10.9. ↓ 11:13 ↑ 14:40

 

Přílohy

linka Znojmo-Dačice-Lipno.pdf

linka Znojmo-Dačice-Lipno.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 103,51 kB
Datum vložení: 23. 5. 2023 12:33
Datum poslední aktualizace: 23. 5. 2023 13:06
Autor: Ing. Zdeňka Králíková

Aktuality

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27
5
28
5
29
5
30
6
31
7
1
5
2
4
3
3
4
3
5
3
6
4
7
5
8
6
9
5
10
5
11
4
12
4
13
5
14
6
15
7
16
4
17
3
18
3
19
4
20
3
21
6
22
5
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
5
29
8
30
5

Plánovač tras

Poznej Dačice

Dačice z nebe

Kudy z nudy

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:53
TÝDEN:215
CELKEM:339818